JR-CL19/JR-CL20 4-in-1 60W Wired Car Charger(Type-C/Lightning)
Product image 1
1 / 6
Model: JR-CL19
Name: 60W 4-in-1 Car Charger with Coiled TYPE-C Cable
Input: DC 12-24V
PD output: 5V=3A 9V=3A 12V=2.5A 15V=2A 20V=1.5A
PPS: 3.3-11V=3.0A (Max)
QC3.0-1/2 output: 5V=3A 9V=2A 12V=1.5A
QC3.0-1+QC3.0-2 output: 5V=4A
PD+QC3.0-1/2 output: 5V=4A
Type-C cable output: 5V=3A 9V=3A 12V=2.5A 15V=2A 20V=1.5A
PPS: 3.3-11V=3.0A (Max)
Total output: 60W
Size: mm
Net weight: 60g
Select 颜色
Select 样式
-65%
Product Information
Shipping & Returns
Description
Model: JR-CL19
Input: DC 12-24V
PPS: 3.3-11V=3.0A (Max)
QC3.0-1+QC3.0-2 output: 5V=4A
PD+QC3.0-1/2 output: 5V=4A
PPS: 3.3-11V=3.0A (Max)
Total output: 60W
Size: mm
Net weight: 60g
JR-CL19/JR-CL20 4-in-1 60W Wired Car Charger(Type-C/Lightning) | JOYROOM