S-AC066A16/S-AL012A16 Type-C/Lightning cable 66W/2.4A Black
Product image 1
1 / 4
Name: Prism Series Digital Display Fast Charging Data Cable
Connector type: Type-C to Lightning
Function: charging/transmission
Power: 20W
Transmission speed: 480Mbps
Material: aluminum alloy+braided nylon
Select 颜色
Product Information
Shipping & Returns
Description
Power: 20W
Transmission speed: 480Mbps
You may also like
-65%NEW