S-CL020A6/S-CC100A6 20W/100W Gaming Transpartent PD/C T C cable
Product image 1
1 / 8
Name: 20W Type-C to Lightning Intelligent Power-Off Fast Charging Cable
Function: charging/transmission
Power: 20W
Transmission speed: 480Mbps
Material: aluminum alloy + PVC + braided nylon
Name: 100W Type-C to Type-C Fast Charging Cable
Power: 100W
Transmission speed: 480Mbps
Select 颜色
Product Information
Shipping & Returns
Description
Power: 20W
Power: 100W
You may also like
-65%NEW