JR-CL24/JR-CL25 17W 3-in-1 Wired Car Charger(Type-C/Lightning)
Product image 1
1 / 8
Name: 3.4A 3-in-1 Car Charger with Coiled Type-C/Lightning Cable
Model: JR-CL24/JR-CL25
Input: 12V~24V
USB 1 output: 5V=3A
USB 2 output: 5V=3A
Type-C cable output: 5V=3A
USB+Type-C cable/USB1+USB2 output: 5V=3.4A
USB1+USB2+Type-C cable output: 5V=3.4A
Total output: 5V=3.4A (Max)
Color: black
Material: PC+ABS fireproof material
Size: 65*31*26 mm
Net weight: 46g
Select 颜色
Select 样式
-65%
Product Information
Shipping & Returns
Description
Model: JR-CL24/JR-CL25
Input: 12V~24V
USB 1 output: 5V=3A
USB 2 output: 5V=3A
Type-C cable output: 5V=3A
Total output: 5V=3.4A (Max)
Color: black
Size: 65*31*26 mm
Net weight: 46g
You may also like
-65%NEW
Thumbnail 1Thumbnail 2
JR-CL06 154W Car cigarette lighter adapter with three sockets PD+QC3.0+USB*4
-65%NEW
Thumbnail 1Thumbnail 2
JR-CL05 5 multi-port(2 PD + 3 QC3.0) fast car charger
-65%NEW
C-A08 Mini dual-port 30W smart car charger PD+QC3.0
-65%NEW
JR-CL09 45W 4-port Car Charger-Black
-65%NEW
C-A35 45W Mini 2-port ring-pull fast car charger
-65%NEW