JR-PBF15/JR-PBF16 22.5W LED Fast Charging Power Bank 10000mAh/20000mAh
Product image 1
1 / 4
Model: JR-PBF15/JR-PBF16
Battery:Lithium Polymer Battery
Capacity: 10000mAh/20000mAh 3.7V (74Wh)
Rated Capacity: 5800mAh12000mAh (5V=3A)
Type-C Input:5V=3A,9V=2A,12V=1.5A
Type-C Output: 5V=3A,9V=2.22A,12V=1.67A
USB-A1 Output: 5V=3A,9V=2A,10V=2.25A,12V=1.5A
USB-A2 Output: 5V=3A,9V=2A,10V=2.25A,12V=1.5A
Multi-port Output: 5V=3A (Max)
Size:144*70*29mm
Material: PC+ABS fireproof material
Select Color
Select 样式
-65%
Product Information
Shipping & Returns
Description
Model: JR-PBF15/JR-PBF16
Multi-port Output: 5V=3A (Max)
Size:144*70*29mm
JR-PBF15/JR-PBF16 22.5W LED Fast Charging Power Bank 10000mAh/20000mAh | JOYROOM