JR-PBF17/JR-PBF18 22.5W Powerbank Built in Type c/Lightning Cable 10000mAh Black
Product image 1
1 / 4
Type number: JR-PBF18
Name: 22.5W with lightning line fast charge mobile power 10000mAh
Polymer battery capacity: 10000mAh 3.85V (38.5Wh)
Rated capacity: 6000mAh (5V=3A)
Input Type-C: 5V=3A, 9V=2A, 12V=1.5A(18W)
Output USB-A: 5V=3A, 9V=2A, 10V=2.25A, 12V=1.5A(22.5W)
Output Type-C: 5V=3A, 9V=2.22A, 10V=2.25A, 12V=1.67A(20W)
Output Apple wire: 5V=3A, 9V=2.22A(20W)
Total output: 5V=3A(Max)
Product size: 109*71.6*20mm
Package size: 165*100*28mm
Outer box size: 347*305*320mm
Rubber shell material: ABS+PC fireproof material
Bare weight: 180g Finished weight: 249g
Color: Black
Packing quantity: 1*60/ box 14KG
Launch date: 2024.11.26
Select Color
Select 样式
-65%
Product Information
Shipping & Returns
Description
Type number: JR-PBF18
Total output: 5V=3A(Max)
Product size: 109*71.6*20mm
Package size: 165*100*28mm
Outer box size: 347*305*320mm
Color: Black
Launch date: 2024.11.26
JR-PBF17/JR-PBF18 22.5W Powerbank Built in Type c/Lightning Cable 10000mAh Black | JOYROOM